მთავარი მედია სიახლეები For the First Time in Two Years, a Feeder Vessel Delivers Cargo Containers to Odessa Port (GE) გააზიარე For the First Time in Two Years, a Feeder Vessel Delivers Cargo Containers to Odessa Port (GE) 8 აპრილი 2024
27 იანვარი 2015 სოციალური ქსელები Facebook-ი და Instagram-ი გათიშულია 27 იანვარს გაითიშა სოციალური ქსელები Facebook-ი და Instagram-ი. გავრცელებული ინფორმაციით მიზეზი ტექნიკური ხარვეზია. 29 სექტემბერი 2015 ალოგი ყაზახეთის ტრანსპორტისა და ლოგისტიკის გამოფენაზე მიმდინარე წლის 16-18 სექტემბერს ყაზახეთის ქალაქ ალმათიში გაიმართა მე-19 საერთაშორისო გამოფენა ტრანსპორტისა და ლოგისტიკის მიმართულებით, სახელწოდებით Transit Kazakhstan 2015. 14 სექტემბერი 2020 ეკონომიკური თავისუფლების ინდექსში საქართველო მე-8 ადგილზე დაწინაურდა
29 სექტემბერი 2015 ალოგი ყაზახეთის ტრანსპორტისა და ლოგისტიკის გამოფენაზე მიმდინარე წლის 16-18 სექტემბერს ყაზახეთის ქალაქ ალმათიში გაიმართა მე-19 საერთაშორისო გამოფენა ტრანსპორტისა და ლოგისტიკის მიმართულებით, სახელწოდებით Transit Kazakhstan 2015. 14 სექტემბერი 2020 ეკონომიკური თავისუფლების ინდექსში საქართველო მე-8 ადგილზე დაწინაურდა