Главная Медия Новости სომხეთის გავლით საქართველოს მიმართულებით დაგეგმილია სატრანზიტო გზის მშენებლობა (RU) Поделиться სომხეთის გავლით საქართველოს მიმართულებით დაგეგმილია სატრანზიტო გზის მშენებლობა (RU) 21 Октябрь 2021
5 Ноябрь 2014 С 1 ноября 2014 на таможенных границах Азербайджана в силу вступает новый закон Вступает в силу постановление: “Правила декларирования товаров и транспортных средств, перемещаемых через таможенную границу Азербайджана”. 21 Июнь 2018 Мы переехали в наш новый офис наша компания перешла на новый адрес улица Шартава # 40; 9-й этаж; комната 901 21 Июль 2022 ამჟამად ეკონომიკაში ერთ-ერთი ყველაზე აქტუალური თემაა დასავლეთის მიერ რუსეთის სატრანსპორტო ბლოკადა. რუსეთისთვის დაკეტილია ევროპის პორტები, სახმელეთო გზები და ცა ევროკავშირის, აშშ-სა და კანადის თავზე. (RU)
21 Июнь 2018 Мы переехали в наш новый офис наша компания перешла на новый адрес улица Шартава # 40; 9-й этаж; комната 901 21 Июль 2022 ამჟამად ეკონომიკაში ერთ-ერთი ყველაზე აქტუალური თემაა დასავლეთის მიერ რუსეთის სატრანსპორტო ბლოკადა. რუსეთისთვის დაკეტილია ევროპის პორტები, სახმელეთო გზები და ცა ევროკავშირის, აშშ-სა და კანადის თავზე. (RU)
21 Июль 2022 ამჟამად ეკონომიკაში ერთ-ერთი ყველაზე აქტუალური თემაა დასავლეთის მიერ რუსეთის სატრანსპორტო ბლოკადა. რუსეთისთვის დაკეტილია ევროპის პორტები, სახმელეთო გზები და ცა ევროკავშირის, აშშ-სა და კანადის თავზე. (RU)