主页 媒體 新聞 სომხეთის გავლით საქართველოს მიმართულებით დაგეგმილია სატრანზიტო გზის მშენებლობა (CN) Follow სომხეთის გავლით საქართველოს მიმართულებით დაგეგმილია სატრანზიტო გზის მშენებლობა (CN) 21 十月 2021
24 三月 2022 რუსეთის პორტების შეფერხების გამო, საქართველო აბრეშუმის გზის უალტერნატივო ჰაბი გახდა (CN) 25 十一月 2021 ჩინეთიდან ლოგისტიკის მაღალი ხარჯის გამო ქართველი იმპორტიორები ალტერნატიულ გზებს ეძებენ (CN) 8 五月 2017 TransRussia 2017 22rd International Exhibition for Transport and Logistics Services and Technologies 17 - 19 April 2017 • Russia, Moscow, Crocus Expo, Pavilion 3
25 十一月 2021 ჩინეთიდან ლოგისტიკის მაღალი ხარჯის გამო ქართველი იმპორტიორები ალტერნატიულ გზებს ეძებენ (CN) 8 五月 2017 TransRussia 2017 22rd International Exhibition for Transport and Logistics Services and Technologies 17 - 19 April 2017 • Russia, Moscow, Crocus Expo, Pavilion 3
8 五月 2017 TransRussia 2017 22rd International Exhibition for Transport and Logistics Services and Technologies 17 - 19 April 2017 • Russia, Moscow, Crocus Expo, Pavilion 3