Главная Медия Новости საქართველოდან 60 ქვეყანაში 72,5 მლნ ბოთლი ღვინოა ექსპორტირებული (RU) Поделиться საქართველოდან 60 ქვეყანაში 72,5 მლნ ბოთლი ღვინოა ექსპორტირებული (RU) 19 Октябрь 2021
5 Апрель 2023 Container Ship MAREN Runs Aground on Turkish Coast in Black Sea (RU) 21 Июль 2022 ამჟამად ეკონომიკაში ერთ-ერთი ყველაზე აქტუალური თემაა დასავლეთის მიერ რუსეთის სატრანსპორტო ბლოკადა. რუსეთისთვის დაკეტილია ევროპის პორტები, სახმელეთო გზები და ცა ევროკავშირის, აშშ-სა და კანადის თავზე. (RU) 21 Ноябрь 2014 Порт Поти закрыт из-за плохой погоды По причине шторма 20 ноября этого года в 16:45 по местному времени вход судов в порт был временно преостановлен.
21 Июль 2022 ამჟამად ეკონომიკაში ერთ-ერთი ყველაზე აქტუალური თემაა დასავლეთის მიერ რუსეთის სატრანსპორტო ბლოკადა. რუსეთისთვის დაკეტილია ევროპის პორტები, სახმელეთო გზები და ცა ევროკავშირის, აშშ-სა და კანადის თავზე. (RU) 21 Ноябрь 2014 Порт Поти закрыт из-за плохой погоды По причине шторма 20 ноября этого года в 16:45 по местному времени вход судов в порт был временно преостановлен.
21 Ноябрь 2014 Порт Поти закрыт из-за плохой погоды По причине шторма 20 ноября этого года в 16:45 по местному времени вход судов в порт был временно преостановлен.