Home Media News ბათუმის და ფოთის პორტის ტვირთბრუნვა გაიზარდა (EN) Follow ბათუმის და ფოთის პორტის ტვირთბრუნვა გაიზარდა (EN) 1 September 2022
10 June 2021 საზღვაო გადაზიდვები 50-300%-ით გაძვირდა - გაუწევს თუ არა კონკურენციას რკინიგზა ზღვას (EN) 22 October 2014 AutoLogistics at Georgia-Israel Business Forum On October 21- 22, 2014, the Georgian-Jewish Business forum took place at Tbilisi Marriot Hotel. Forum was organized by Israel-Georgia Chamber of Commerce and BDO. 21 July 2022 ამჟამად ეკონომიკაში ერთ-ერთი ყველაზე აქტუალური თემაა დასავლეთის მიერ რუსეთის სატრანსპორტო ბლოკადა. რუსეთისთვის დაკეტილია ევროპის პორტები, სახმელეთო გზები და ცა ევროკავშირის, აშშ-სა და კანადის თავზე. (EN)
22 October 2014 AutoLogistics at Georgia-Israel Business Forum On October 21- 22, 2014, the Georgian-Jewish Business forum took place at Tbilisi Marriot Hotel. Forum was organized by Israel-Georgia Chamber of Commerce and BDO. 21 July 2022 ამჟამად ეკონომიკაში ერთ-ერთი ყველაზე აქტუალური თემაა დასავლეთის მიერ რუსეთის სატრანსპორტო ბლოკადა. რუსეთისთვის დაკეტილია ევროპის პორტები, სახმელეთო გზები და ცა ევროკავშირის, აშშ-სა და კანადის თავზე. (EN)
21 July 2022 ამჟამად ეკონომიკაში ერთ-ერთი ყველაზე აქტუალური თემაა დასავლეთის მიერ რუსეთის სატრანსპორტო ბლოკადა. რუსეთისთვის დაკეტილია ევროპის პორტები, სახმელეთო გზები და ცა ევროკავშირის, აშშ-სა და კანადის თავზე. (EN)