Home Media News საქართველოს დერეფანში ტვირთბრუნვა 1 მლნ ტონით გაიზარდა (EN) Follow საქართველოს დერეფანში ტვირთბრუნვა 1 მლნ ტონით გაიზარდა (EN) 25 August 2022
25 November 2021 ჩინეთიდან ლოგისტიკის მაღალი ხარჯის გამო ქართველი იმპორტიორები ალტერნატიულ გზებს ეძებენ (EN) 18 April 2022 Bulgaria bans Russian ships from ports (EN) Bulgaria has banned Russian-flagged ships from entering its Black Sea ports as part of expanded EU sanctions, the country's Maritime Administration announced on its website on Sunday. 14 January 2022 2021 წელს საქართველოს სავაჭრო ბრუნვამ $14.3 მლრდ შეადგინა, ზრდა 25.6%-ია (EN) 2021 წელს საქართველოს სავაჭრო ბრუნვამ $14.3 მლრდ შეადგინა, ზრდა 25.6%-ია
18 April 2022 Bulgaria bans Russian ships from ports (EN) Bulgaria has banned Russian-flagged ships from entering its Black Sea ports as part of expanded EU sanctions, the country's Maritime Administration announced on its website on Sunday. 14 January 2022 2021 წელს საქართველოს სავაჭრო ბრუნვამ $14.3 მლრდ შეადგინა, ზრდა 25.6%-ია (EN) 2021 წელს საქართველოს სავაჭრო ბრუნვამ $14.3 მლრდ შეადგინა, ზრდა 25.6%-ია
14 January 2022 2021 წელს საქართველოს სავაჭრო ბრუნვამ $14.3 მლრდ შეადგინა, ზრდა 25.6%-ია (EN) 2021 წელს საქართველოს სავაჭრო ბრუნვამ $14.3 მლრდ შეადგინა, ზრდა 25.6%-ია