Главная Медия Новости Transport Logistics Messe Munich 2019 (RU) Поделиться Transport Logistics Messe Munich 2019 (RU) 20 Июнь 2019
9 Февраль 2015 Выставка транспорта и логистики 2015 5-6 февраля компания "А-Лог" посетила выставку транспорта и логистики, которая состоялась в выставочном центре "Экспо Джорджия" в Тбилиси. 14 Март 2022 თებერვალში საქართველოს ექსპორტი რეკორდული 60%-ით გაიზარდა და $429 მლნ იყო (RU) დღეს გამოქვეყნდა 2022 წლის თებერვლის საგარეო ვაჭრობის წინასწარი ანგარიში. დოკუმენტის თანახმად, გასული თვის განმავლობაში საქართველოდან ექსპორტი წინა წელთან შედარებით 60%-ით, ანუ 161 მილიონი დოლარით გაიზარდა და $429 მილიონი იყო. 25 Июнь 2018 Делегация грузинских предпринимателей посетила Нидерланды миссия женщин-предпринимателей в нидерланды
14 Март 2022 თებერვალში საქართველოს ექსპორტი რეკორდული 60%-ით გაიზარდა და $429 მლნ იყო (RU) დღეს გამოქვეყნდა 2022 წლის თებერვლის საგარეო ვაჭრობის წინასწარი ანგარიში. დოკუმენტის თანახმად, გასული თვის განმავლობაში საქართველოდან ექსპორტი წინა წელთან შედარებით 60%-ით, ანუ 161 მილიონი დოლარით გაიზარდა და $429 მილიონი იყო. 25 Июнь 2018 Делегация грузинских предпринимателей посетила Нидерланды миссия женщин-предпринимателей в нидерланды