Главная Медия Новости Road Transportation, Import and Export in Georgia! (RU) Поделиться Road Transportation, Import and Export in Georgia! (RU) 31 Июль 2023
7 Февраль 2022 აშშ-ში ექსპორტი 143.2%-ით გაიზარდა (RU) საქართველოს უმსხვილესი სავაჭრო პარტნიორი ქვეყნების ათეულში ამერიკის შეერთებულ შტატებს მე-5 პოზიცია უკავია. საქსტატის ანგარიშის თანახმად, 2021 წელს ორ ქვეყანას შორის სავაჭრო ბრუნვა 820 მლნ დოლარი იყო, რაც წინა წლის მაჩვენებელს 5.7%-ით აღემატება. 12 Сентябрь 2024 სიახლეები (RU) Building Bridges: Developing Business Opportunities through Peer Collaboration 1 Февраль 2021 ჩინეთის ქალაქ ცინდაოდან აზერბაიჯანში პირველი საკონტეინერო მატარებელი გაემგზავრა, რომლის ტვირთის ნაწილი თბილისში ჩამოვა (RU)
12 Сентябрь 2024 სიახლეები (RU) Building Bridges: Developing Business Opportunities through Peer Collaboration 1 Февраль 2021 ჩინეთის ქალაქ ცინდაოდან აზერბაიჯანში პირველი საკონტეინერო მატარებელი გაემგზავრა, რომლის ტვირთის ნაწილი თბილისში ჩამოვა (RU)
1 Февраль 2021 ჩინეთის ქალაქ ცინდაოდან აზერბაიჯანში პირველი საკონტეინერო მატარებელი გაემგზავრა, რომლის ტვირთის ნაწილი თბილისში ჩამოვა (RU)