Главная Медия Новости Road Transportation, Import and Export in Georgia! (RU) Поделиться Road Transportation, Import and Export in Georgia! (RU) 31 Июль 2023
14 Март 2022 თებერვალში საქართველოს ექსპორტი რეკორდული 60%-ით გაიზარდა და $429 მლნ იყო (RU) დღეს გამოქვეყნდა 2022 წლის თებერვლის საგარეო ვაჭრობის წინასწარი ანგარიში. დოკუმენტის თანახმად, გასული თვის განმავლობაში საქართველოდან ექსპორტი წინა წელთან შედარებით 60%-ით, ანუ 161 მილიონი დოლარით გაიზარდა და $429 მილიონი იყო. 19 Сентябрь 2017 выставка Caspindexpo 2017 ALOG на Caspindexpo 2017 15 Август 2022 წლის პირველ ნახევარში საქართველოს ექსპორტი 36%-ით, იმპორტი კი 35%-ით გაიზარდა (RU)
19 Сентябрь 2017 выставка Caspindexpo 2017 ALOG на Caspindexpo 2017 15 Август 2022 წლის პირველ ნახევარში საქართველოს ექსპორტი 36%-ით, იმპორტი კი 35%-ით გაიზარდა (RU)