Home Media News საქართველოში ღვინის ექპორტი 15%-ით გაიზარდა (EN) Follow საქართველოში ღვინის ექპორტი 15%-ით გაიზარდა (EN) 21 May 2021
19 October 2021 საქართველოდან 60 ქვეყანაში 72,5 მლნ ბოთლი ღვინოა ექსპორტირებული (EN) 14 March 2022 თებერვალში საქართველოს ექსპორტი რეკორდული 60%-ით გაიზარდა და $429 მლნ იყო (EN) დღეს გამოქვეყნდა 2022 წლის თებერვლის საგარეო ვაჭრობის წინასწარი ანგარიში. დოკუმენტის თანახმად, გასული თვის განმავლობაში საქართველოდან ექსპორტი წინა წელთან შედარებით 60%-ით, ანუ 161 მილიონი დოლარით გაიზარდა და $429 მილიონი იყო. 31 March 2025 The WCA Worldwide Conference 2025 (EN) The WCA Worldwide Conference 2025, held from February 25 to March 1, 2025, at the Dubai World Trade Centre.
14 March 2022 თებერვალში საქართველოს ექსპორტი რეკორდული 60%-ით გაიზარდა და $429 მლნ იყო (EN) დღეს გამოქვეყნდა 2022 წლის თებერვლის საგარეო ვაჭრობის წინასწარი ანგარიში. დოკუმენტის თანახმად, გასული თვის განმავლობაში საქართველოდან ექსპორტი წინა წელთან შედარებით 60%-ით, ანუ 161 მილიონი დოლარით გაიზარდა და $429 მილიონი იყო. 31 March 2025 The WCA Worldwide Conference 2025 (EN) The WCA Worldwide Conference 2025, held from February 25 to March 1, 2025, at the Dubai World Trade Centre.
31 March 2025 The WCA Worldwide Conference 2025 (EN) The WCA Worldwide Conference 2025, held from February 25 to March 1, 2025, at the Dubai World Trade Centre.