主页 媒體 新聞 თებერვალში ექსპორტი $456 მილიონამდე გაიზარდა (CN) Follow თებერვალში ექსპორტი $456 მილიონამდე გაიზარდა (CN) 15 三月 2023
16 三月 2022 საავტომობილო გადაზიდვა ტვირთის ტრანსპორტირების ყველაზე ხელმისაწვდომი და მოსახერხებელი მეთოდი (CN) 27 九月 2016 ALOG at business summit in China Georgian Logistics part was represented by A-Log as well discussing future partnership opportunities with Chinese and Georgian business sides. 24 三月 2022 რუსეთის პორტების შეფერხების გამო, საქართველო აბრეშუმის გზის უალტერნატივო ჰაბი გახდა (CN)
27 九月 2016 ALOG at business summit in China Georgian Logistics part was represented by A-Log as well discussing future partnership opportunities with Chinese and Georgian business sides. 24 三月 2022 რუსეთის პორტების შეფერხების გამო, საქართველო აბრეშუმის გზის უალტერნატივო ჰაბი გახდა (CN)